Пройшла 7-ма сесія професійного тренінгу “ОЦІНКИ ТА КОРИГУВАННЯ ХЛІБОПЕКАРСЬКИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЗЕРНА ТА БОРОШНА

????????????????????????????????????
15 – 18 травня 2019 р. кафедра Технології переробки зерна сумісно із кафедрою Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів провела ТРЕНІНГ для спеціалістів мукомельної, хлібопекарської та хлібопекарської промисловості «ОЦІНКА ТА КОРИГУВАННЯ ХЛІБОПЕКАРСЬКИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЗЕРНА ТА БОРОШНА» (сьома семія).

У навчанні прийняли участь 24 представники з 14 підприємств мукомельної та хлібопекарської галузі: ТОВ «Котекна Україна Лімітед, ТОВ «Біоконтакт», ТОВ «Хлібозавод № 10», ТОВ «Агродар», ТОВ «Новоконтакт», ТОВ «ШтернІнгредієнтс Україна», ТОВ «АВК Конфекшінері», ДФ ТзОВ «ЗПК «ЮМАС», ТОВ «Хлібодар», ТОВ  «Муліно», ПрАТ «Концерн Хлібпром», ТОВ «Королева борошна», ТМ «Мельком», ТОВ «Столичний млин».

У рамках проведення тренінгу було проведено лекції за актуальними темами « Хлібопекарські властивості зерна», «Теорія і практика оцінки хлібопекарських властивостей зерна», «Хлібопекарські властивості борошна. Технологічні аспекти стабілізації якості борошняної продукції у динамічних умовах виробництва», «Визначення показників якості та хлібопекарських властивостей зерна та борошна: класичні та сучасні методи», проведення майстер-класів «Визначення показників якості та хлібопекарських властивостей зерна», «Визначення хлібопекарних властивостей зерна на інноваційному приладі «Міксолаб». У перший день тренінгу виступили іноземні колеги: із доповіддю запрошений із Німеччини Володимир Веньгорц технолог-розробник фірми Мюленхемі та зі скап-доповіддю директор з експорту в країни Європи компанії Шопен (Франція). Останнє дозволяє надати Тренінгу статус міжнародного. Усі доповіді були актуальними та викликали зацікавленість учасників багатьма питаннями та бажанням у безпосередньому спілкуванні.

Оновлено та збільшено час роботи на сучасних інноваційних приладах, залучено новий лабораторний прилад SD-matic для визначення вмісту зруйнованих зерен крохмалю (згідно AACCI Method 76-33.01), що дозволяє більш точно налаштовувати режими вальцьових верстатів та регулювати водопоглинальну здатність борошна.

 По закінченню Тренінгу проведений Круглий стіл учасників з викладачами кафедр «Технології переробки зерна» та «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів» та врученні іменні сертифікати учасникам заходу та групову фотографію.